Godziny otwarcia Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 do 15:00
Zadzwoń do nas tel.: +48 603 105 686
Napisz do nas biuro@tte.pl

Kontakt

Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. J.

KRS: 0000360779, NIP: 6321930711, REGON: 240611344

SIEDZIBA GŁÓWNA
Terminal PKP LHS Sławków
ul. Dębowa Góra 29
41-260 Sławków
koordynaty: 50.27781080921586, 19.364648376353273
tel.: +48 603 105 686
e-mail: biuro@tte.pl

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Adam Dróżdż – +48 691 873 900 – adam.drozdz@tte.pl

KIEROWNICY PRZEŁADUNKÓW:

WĘGIEL, KOKS
Paweł Studziński – +48 727 444 900 – pawel.studzinski@tte.pl

PELLET, RZEPAK, NAWOZY, MAKULATURA
Marcin Raciak – +48 667 719 100 – marcin.raciak@tte.pl
Kamil Czaicki – +48 511 484 944 – kamil.czaicki@tte.pl

STAL
Michał Kurdziel – +48 691 875 700 – michal.kurdziel@tte.pl
Tomasz Czarnota – +48 601 094 863 – tomasz.czarnota@tte.pl

KONTENERY
Paweł Lekki – +48 609 477 200 – pawel.lekki@tte.pl

MAGAZYN WALCOWNIA
Anastazja Maziarz – +48 607 063 800 – anastazja.maziarz@tte.pl

SPEDYTORZY:

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
Sławomir Szlęzak – +48 601 843 369 – slawomir.szlezak@tte.pl

TRANSPORT INTERMODALNY (KONTENEROWY)
Ruslan Takshantov – +48 601 844 595 – ruslan.takshantov@tte.pl

KIEROWNIK FLOTY
Rafał Trojański – +48 601 683 486 – rafal.trojanski@tte.pl

KSIĘGOWOŚĆ – PŁATNOŚCI
Karolina Parciak – +48 607 568 900 – karolina.parciak@tte.pl
Marta Dróżdż – +48 665 437 800 – marta.drozdz@tte.pl

KADRY
Sylwia Trojańska – +48 607 685 900 – sylwia.trojanska@tte.pl

EWIDENCJA I ROZLICZENIA TOWARÓW
Ewelina Kiełbas – +48 603 105 686 – ewelina.kielbas@tte.pl
Grażyna Kowalska – +48 603 105 686 – grazyna.kowalska@tte.pl
Martyna Kucharek – +48 603 105 686 – martyna.kucharek@tte.pl

EWIDENCJA I ROZLICZENIA TRANSPORTU
Anna Szczepaniak – +48 665 476 900 – anna.szczepaniak@tte.pl

ODDZIAŁ WOLA BARANOWSKA
Terminal PKP LHS Wola Baranowska
ul. Przemysłowa 1, Knapy
39-451 Skopanie
koordynaty: 50.435827694341675, 21.56659750186561
e-mail: biurowb@tte.pl

KIEROWNIK
Sławomir Usnarski – +48 785 351 000 – slawomir.usnarski@tte.pl

KOORDYNATOR DS. ZAŁADUNKÓW
Marek Uzar – +48 663 318 900 – terminalwb@tte.pl