Godziny otwarcia Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 do 15:00
Zadzwoń do nas tel.: +48 603 105 686
Napisz do nas biuro@tte.pl

Ruchome podłogi

Chcecie Państwo podnieść efektywność procesu załadunku i ograniczyć czas spędzany pod rampą? Stosowana w naczepach ruchoma podłoga to innowacyjne rozwiązanie, wyraźnie przewyższające wydajnością standardowe naczepy typu wywrotka. Bogato wyposażona flota naszej firmy transportowej liczy kilka naczep z ruchomą podłogą na wynajem. Do Państwa dyspozycji pozostają również naczepy wanny, platformy z muldą czy beczki. Niezależnie od tego czy interesują Państwa przewozy gabarytowe czy transport materiałów sypkich bądź kopalin, przy wsparciu TTE szybko zrealizujecie stawiane sobie cele.

Z założenia ruchome podłogi miały usprawnić transport, załadunek i rozładunek towarów spaletyzowanych. Z czasem zakres ich zastosowania znacząco się rozszerzył. Współcześnie są szeroko wykorzystywane głównie do przewozu materiałów sypkich. Do kluczowych zalet naczep z ruchomą podłogą należą: duża ładowność, stabilność wyładunku, bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz możliwość pracy w stosunkowo niskich pomieszczeniach.

Co przemawia za skorzystaniem z usług TTE?

• rozbudowana flota samochodowa (30 samochodów ciężarowych w tym modele wyposażone w ruchome podłogi),
• atrakcyjne warunki cenowe,
• wieloletnie doświadczenie w branży transportowej,
• setki zadowolonych Klientów w kraju i za granicą,
• kompleksowa obsługa (łączymy usługi transportowe i spedycyjne).

Naczepa z ruchomą podłogą – efektywny transport

Ruchoma podłoga dedykowana jest do transportu bardzo szerokiego zakresu artykułów takich jak: zboża, otręby, piasek, węgiel, żwir, odpady z wełny mineralnej, a nawet produkty w balach, rolkach i beczkach oraz towary na paletach. Wybierając opcję ruchomej podłogi na wynajem, unikniecie Państwo tzw. pustych przebiegów. Wysoka uniwersalność naczep typu walking floor pozwala w jedną stronę wieźć zboże bądź piasek w drugą z kolei załadować samochód do pełna paletami.

Bogata flota pojazdów

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, stale rozbudowujemy naszą flotę. Na naszym wyposażeniu pozostają naczepy z ruchomą podłogą renomowanych producentów zarówno w wersji standardowej, jak i wzbogacone o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

Zachęcamy do podjęcia współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w biurze w Sławkowie, a także pod numerem telefonu: 32 719 61 68 lu adresem email: biuro@tte.pl. Transport naczepami z systemem ruchomej podłogi to nasza specjalność. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.