Godziny otwarcia Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 do 15:00
Zadzwoń do nas tel.: +48 603 105 686
Napisz do nas biuro@tte.pl

Spedycja kolejowa

Jedną z dynamiczniej rozwijających się gałęzi transportu jest transport kolejowy. Zmodernizowana infrastruktura kolejowa sprawia, że może on z powodzeniem rywalizować z transportem samochodowym. Zjawisko globalizacji powoduje, że towary są przewożone na znaczne odległości, nierzadko z przekroczeniem granic państwowych. Aby mieć pewność, że towar dotrze do Państwa bądź do Państwa klientów na czas, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy spedycyjnej. Jesteśmy spółką z wieloletnim doświadczeniem, na rynku działamy od 2002 roku. Świadczymy kompleksową obsługę logistyczną szerokiego toru na Stacji LHS w Sławkowie. Spedycja kolejowa to nasza specjalność.

Dlaczego warto skorzystać z usług spedytora?

Zawarcie umowy z profesjonalną firmą spedycyjną przynosi szereg korzyści. Dobra znajomość rynku transportowego to podstawowa zaleta doświadczonego spedytora. Firma TTE świadczy multimodalne usługi spedycyjne, dzięki czemu łączy różne rodzaje transportu i oferuje optymalną ścieżkę dostawy. Firmy spedycyjne są również w stanie wynegocjować korzystne stawki przewozowe. Od lat ściśle współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami kolejowymi (PKP Cargo i PKP LHS), co pozwoli Państwu obniżyć koszty transakcji handlowych. Organizujemy spedycję kolejową zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zakres usług

Współcześnie przedsiębiorcy coraz częściej szukają źródeł zbytu lub punktów dostawy towaru za granicą. Dlatego też w ofercie naszej firmy znajdą Państwo przewóz międzynarodowy. Specjalizujemy się w kierunku wschodnim. Organizujemy spedycję kolejową do Rosji, Ukrainy i Kazachstanu. Obsługujemy Terminal LHS w Sławkowie – najnowocześniejsze logistyczne centrum transportu intermodalnego w Polsce.

Poza przewozami intermodalnymi zapewniamy również usługi przeładunkowe i magazynowe. Za skorzystaniem z transportu kolejowego przemawia kilka czynników m.in. duża zdolność przewozowa, wysoka niezawodność, wysoki poziom dostosowania taborów do przewozów masowych czy stosunkowo prosta organizacja przewozu. W ostatnich latach udział przewozów kolejowych w międzynarodowym transporcie towarów stale wzrasta, przy jednoczesnym spadku udziału transportu samochodowego. Wynika to m.in. z faktu, że koszt jednostkowy transportu towaru koleją maleje wraz ze wzrostem odległości. Nasze doświadczenie pomoże Państwu zoptymalizować czas i koszty transportu towaru. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!