Godziny otwarcia Nasze biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 do 15:00
Zadzwoń do nas tel.: +48 603 105 686
Napisz do nas biuro@tte.pl

Transport na Ukrainę

Polska od wielu lat znajduje się w czołówce importerów towarów na Ukrainę. Rynek ukraiński jest wciąż bardzo chłonny, a polscy przedsiębiorcy z powodzeniem konkurują z miejscowymi wytwórcami. Obroty handlowe między Ukrainą a Polską mogą jeszcze wzrosnąć, dzięki utworzonej na mocy międzynarodowych porozumień, strefie wolnego handlu z UE. Nie dziwi więc fakt, że transport na Ukrainę, jak i z Ukrainy do Polski cieszy się wielką popularnością. Nasz firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie samochodowym i kolejowym w kierunku wschodnim. Wybierając firmę TTE możecie być Państwo pewni, że Wasz transport na Ukrainę dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie i bez zbędnych przestojów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybór TTE – korzyści

Przewożąc towary na trasach międzynarodowych, warto skorzystać z usług doświadczonego spedytora. Znajomość rynku, jego specyfiki oraz obowiązujących przepisów prawnych – wszystkie te walory charakteryzują naszych pracowników. Wszystkie procesy załadunku i rozładunku wykonują w zgodzie z obowiązującymi w branży standardami i procedurami. Dodatkowo zadbają o prawidłowe zabezpieczenie towaru. Podstawą organizacji sprawnego transportu jest bogata i sprawna flota. Trzydzieści samochodów z naczepami przystosowanymi do przewożenia materiałów stałych i sypkich, gwarantuje naszym klientom optymalny czas dostawy. Wśród zestawów, które oddajemy do Państwa dyspozycji, znajdują się naczepy typu podłogi, platformy z muldą, beczki i wanny.

Świadczymy nie tylko usługi transportowe, ale również spedycyjne zapewniając kompleksową obsługę logistyczną wszystkich przejazdów. Obok zwykłych przewozów wagonowych w ofercie mamy przewozy kolejowe „kombinowane” oraz intermodalne przewozy kontenerowe. Obsługujemy najnowocześniejsze centrum logistyczne w Polsce tj. terminal w Sławkowie. Świetne położenie terminala na przecięciu Paneuropejskiego Korytarza Transportowego łączącego Wschód z Zachodem sprawia, że nic już nie stoi na przeszkodzie ekonomicznego i szybkiego transportu towarów na Ukrainę czy dalej na Wschód. Polska należy do kluczowych partnerów eksportowych Ukrainy, dostarczając na tamtejszy rynek m.in. maszyny i urządzenia, artykuły spożywcze, tworzywa sztuczne, nawozy czy wyroby metalurgiczne. Niska przedsiębiorczość oraz słaby rozwój części sektorów gospodarki stwarzają szansę dla polskich dostawców, których produkty wypełniają lukę na rynku. Firma TTE specjalizuje się w transporcie na Ukrainę – bogata flota samochodowa oraz obsługa strategicznie ulokowanych terminali pozwala nam oferować Państwu najwyższy standard usług. W zakres naszej oferty wchodzi również profesjonalna obsługa spedycyjna.

TTE to gwarancja szybkiej i terminowej dostawy oraz atrakcyjnych cen. Transport towarów na trasie Ukraina-Polska i Polska-Ukraina to nasza specjalność. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.